Aktualności

Tola rośnie….a wraz z tym…

Tola rośnie….a wraz z tym maleją jej szanse na dom…😢 Sunia ma ok 5 miesięcy, jest bardzo mądra i czeka na swojego przewodnika.
Kontakt w sprawie adopcji: 698-940-045

Witam. Wczoraj na starym odkrytym basenie…

Witam. Wczoraj na starym odkrytym basenie za torem kolarskim widziałam młodego łabędzia. Był sam. Moja mama mówi, że dzisiaj już to nie widziała, ale być może porostu się schował. Nue znam sie az tak dobrze, ale wydaje mi się, ze to jeszcze młodzik, który może sobie sam nie dać rady zimą. Podobno juz wkrótce noce mają być mroźne, więc może warto by było rozejrzeć się na basenie i w parku, czy łabędź się nie pokaże, a jeśli uda się go zlokalizować ktoś znający się na ptakach ocenił by czy nie potrzebuje pomocy w przetrwaniu do wiosny? 🤔

Powitajcie Maxa, naszego nowego podopiecznego! To…

Powitajcie Maxa, naszego nowego podopiecznego!
To mały (ok. 7-8 kg) kundelek. Trafił do nas, ponieważ jego poprzedni właściciele byli skrajnie nieodpowiedzialni…Max poprostu był, nic więcej…:( Każdy przerzucał na siebie opieke nad psiakiem, który był przysłowiową kulą u nogi. Jako, że nie miał wystarczająco dużo uwagi, wymykał się często na przechadzki, a trzeba dodać, że to niezwykle kontaktowy piesek i być dla niego kimś wyjątkowym, kimś od kogo nie trzeba uciekać wcale nie jest trudno.
Piesku, dla nas jesteś wspaniały i gorąco wierzymy, że znajdziesz nowy, dużo lepszy dom, wypełniony miłością. Bo na taki zasługujesz!
Max to mała radosna iskierka, powodująca uśmiech na twarzy. Każdy, kto miał z nim styczność został oczarowany. Psiak bardzo ekscytuje się kontaktem z człowiekiem, daje buziaki z zaskoczenia i w momencie ładuje się na kolana.
Ten piękny maluch jest idealnym kompanem do mieszkania, nie w głowie mu psoty, choć pobawić się lubi, ale jedynie z człowiekiem. Do tej pory nie widzieliśmy go podczas zabwy psimi gadżetami. Jeszcze nie wie, do czego służą 🙁
Jak widać na zdjeciu Maxi ma ślady po ranach na uszach (najpewniej od much w sezonie letnim), a także wytarty kinolek. Czeka go kastracja, a także wszystkie niezbędne szczepienia.
Kochani potencjalni adoptujacy! Max czeka na Was!

Stosunek do dzieci: w trakcie weryfikacji, raczej pozytywny
Stosunek do psów: w trakcie weryfikacji
Stosunek do kotów: w trakcie weryfikacji

Szczepienia i kastracja: w takcie

Kontakt w sprawie adopcji: 698-940-045

Cruela… Kotka bardzo specyficzna i dość…

Cruela… Kotka bardzo specyficzna i dość dziwna historia… Kotka znaleziona jakiś czas temu pozostawiona w kontenertu przek klatka schodowa przy bloku na ul. Wojska Polskiego w Pruszkowie. Stała tam kilka godzin.. Ewidentnie domowa ale dość agresywna, czyżby ktoś sobie nie poradził z jej charakterem i wyrzucił jak śmiecia? Gryzla? Drapała? Niestety tego się pewnie nie dowiemy. Może ktoś zapomniał kota? Może ktoś się wyprowadzał? A może właściciel trafił do szpitala albo zmarł?
Kotka była wykastrowana, brak chipa ma ok 3 moze 4 lat, jest zestresowana ale będzie fajnym kotem w odpowiednim domu który da jej na to szanse. To pilna zadbana, zdrowa koteczka, chętnie bawi się piłeczka i, jeszcze nie wiemy jak z innymi kotami pozwalamy jej oswoić się z nowym miejscem i obecnością naszych kotów, ale wita się z nami miauczu zachęca do kontaktu.

Może jednak ktoś ją rozpoznaje i pomoże nam ustalić jej historie… To kolejne porzucenie kota w transporterze…
Kontakt w sprawie adopcji 601 355 428
Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Tosia przypomina, że szuka domu…dawno…

Tosia przypomina, że szuka domu…dawno jej tu nie było, a to przecież super dziewczyna! Aktywna, gadatliwa, uwielbiajaca kontakt z człowiekiem. Wszystkich naszych odwiedzających natychmiast zaprasza do boksu. Z pewnością nie można się oprzeć jej urokowi 🙂 My to wiemy, ale dlaczego nikt o nią nie pyta???? 😢
Kontakt w sprawie adopcji: 698-940-045
Na zdjęciu Tosia (czarna) po prawej wraz ze swoim psyjacielem Misiem małym (bo Misiów mamy dwóch :))

Witam, dzisiaj 10.11.2018 godzinach…

Witam, dzisiaj 10.11.2018 godzinach popołudniowych 12-14, w Milanówku w okolicach WKD Kazimierzowska, zaginął Nam piesek…

Wabi się Lucky, jest to kundelek średniej wielkości, waga ok 27 kg. Rudy z elementami białego umaszczenia (biały pasek na pyszczku, białe skarpetki, krawat i końcówka ogona) Miał na sobie czarną obrożę. Raczej jest nie ufny w stosunku do obcych.

Jeżeli ktoś go widział bardzo proszę o kontakt.
530 478 737