Adopcja wirtualna: zaadoptuj

El Chapo

Do adopcji EL CHAPO! Nieuchwytny psiak, który jak się okazało przyszedł aż z terenu Warszawy! Chapi jest mądrym psem, który przez lata nauczył się żyć bez człowieka, a kontakt z nim kojarzył jedynie z podaniem posiłku. Psiak był psem kojcowym i ma wyuczone zachowania obronne. Natomiast jest zupełnie niekonfliktowy i unika konfrontacji.

El Chapo po prostu jeszcze nie potrzebuje takiego kontaktu z człowiekiem do jakiego my dążymy. Z olbrzymich postępów jakie poczynił to wychodzenie z boksu na wybieg, opanowane kontakty z innymi psami oraz jego inicjatywa w kontaktach z nami. To właśnie byłby wspaniały punkt zaczepienia dla osób, które posiadają już zrównoważonego psa i adopcją uratowaliby ElChapiemu życie… Prawda jest taka, że trzymając psa w boksie podtrzymujemy środowisko w którym cały czas był i postępy idą mozolnie. A to naprawdę wspaniały pies o niezwykłym charakterze. Każdy jego pozytywny sygnał w naszą stronę to olbrzymi gest. Chcielibyśmy aby jego rzeczywistość została odmieniona i zaczął normalnie funkcjonować w psim świecie.

Na ten moment ElChapo stara się ale lęk jest silniejszy. Poza tym to piękny pies, o niezwykłym spojrzeniu. Szukamy odpowiedzialnych i świadomych ludzi, może domu tymczasowego? Szukamy miejsca gdzie Chapi będzie mógł we własnym tempie się rozwijać. Ma około 2 lata, jest odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie El Chapo: 698940045 Fot. Wojtek Koziara https://www.facebook.com/wojtek.koziara.9

El Chapo