Max

MAX
Opiekun wirtualny – Pani Ewelina Piasta

Max to super psiak w typie ttb (ze wszystkimi cechami ), ok. 6-letni, jasnobrązowy, z ciemniejszymi pręgami i białym krawatem. To bardzo pozytywny pies, który potrzebuje człowieka cierpliwego, pozytywnego, asertywnego i o wielkim serduchu! Max kocha przebywać z człowiekiem, jest niezwykle kontaktowy, uwielbia pieszczoty, zabawy, spacery, piłkę, bieganie. Ma na pysku uśmiech od ucha do ucha od rana do wieczora i jest fantastycznym materiałem na wiernego, radosnego kumpla. Jest też znakomitym podróżnikiem! Często jeździ na spacery po Pruszkowie i Warszawie, bywa też w kawiarniach!
Max lubi się uczyć i jest pojętny. Uwielbia smaczki, więc z motywacją do nauki nie ma problemu. Szuka domu u kogoś, kto potrafi docenić jego miłość i oddanie. Choć wcześniejsze doświadczenia Maxa raczej nie dawały mu powodu do wiary w ludzi, to jednak Max wie swoje – człowiek jest ok!

To wspaniały pies dla aktywnego i mądrego opiekuna. Choć z niektórymi suczkami Max potrafi się dogadać, to jednak polecany jest do domu bez innych psów ani kotów. Także ze względu na swoją wielką energię nie polecany do rodziny z młodszymi dziećmi.
Chłopak bardzo boi się burzy i wystrzałów.
W boksie zachowuje porządek, jest zdecydowanie czyściochem

odrobaczenie: tak
szczepienie: tak
chip: tak
kastracja: tak

stosunek do psów: nie przepada
stosunek do kotów: nie przepada
stosunek do dzieci: nie przepada za maluchami

Osoby zainteresowane adopcja prosimy o kontakt: 698-940-045 lub adopcje@psnrz.org.pl
Osobom zainteresowanym prześlemy ankietę adopcyjną, którą należy wypełnić i odesłać. Ankieta pomoże nam lepiej Was poznać

Max