Adopcja wirtualna: zaadoptuj

Szarik

Szarik jak na młodzika przystało jest pełnym energii psiakiem. Uwielbia długie spacery, eksploatację terenu, a przede wszystkim kontakt z człowiekiem, którego tak bardzo brakuje mu w boksie. Mimo swoich rozmiarów, które mogą w pierwszej chwili przestraszyć, jest baardzo przyjaznym miśkiem. Jest pozytywnie nastawiony do wszystkich ludzi i psiaków. Z każdym chce się witać, ale nie za długo, bo musi mu wystarczyć czasu na węszenie 😉
Jest bardzo posłusznym i osłuchanym psiakiem. Na spacerach słucha poleceń opiekuna i ogląda się za nim. Ta cecha jest u niego bardzo pożądana, ponieważ potrafi się za bardzo rozchulać i zacząć skakać na człowieka. Jednak za smaczki zrobi wszystko. Umie siad, podać łapę i waruj. Na spacerach rozumie czego się od niego oczekuje i stara się nie ciągnąć.
Mimo swojego młodego wieku i pobytu w boksie jest ułożonym psiakiem – nie szczeka na inne psy, nie pędzi za rowerami ani innymi „uciekającymi” obiektami. Stara się unikać konfrontacji z innymi psami. Czasami w trakcie zabawy potrafi jeszcze delikatnie złapać zębami, jednak wszystko jest do wyuczenia.
Szarik ma 1,5-2 lat. Waży ok. 35 – 40kg. Jest ogarnięty weterynaryjnie, czeka go kastracja.
Psiak przebywa w Pruszkowskim Punkcie Adopcyjnym – zachęcamy do poznania go i pokochania!

Szarik