LUNA

To Luna! Mieszanka wybuchowa! 

Choć ma ok. 2 lat, nie miała łatwego życia. Dotychczas miała już 4 opiekunów. Do Punktu trafiła poprzez zrzeczenie 3 właściciela. Powód: pies trudny, notorycznie uciekający. Została adoptowana i po raz kolejny zwrócona od ostatniego opiekuna. Tym razem z powodu niszczenia, załatwiania się w domu i obrony zasobów.
Luna jest cudowna i nad wyraz mądra! Jedyne czego jej potrzeba to doświadczony dom, który pomoże jej w nauce. Sunia została źle poprowadzona od samego początku. Stawiano dotychczas przed nią wymagania, a nie przed sobą. Lunie trzeba pokazać jak się zachowywać i pozytywnie ją wzmocnić! Lunka wymaga konsekwencji i systematycznej pracy. To tylko tyle lub aż tyle.

Problem Luny polega na tym, ze sama nauczyła się spędzać czas – niekoniecznie tak jak oczekiwali tego poprzedni właściciele. My wiemy, że choć Luna lubi chodzić własnymi ścieżkami to jednak nikt do tej pory nie nauczył jej wracać. Należy też pamiętać, że sunia jest młoda, bardzo (BARDZO) energiczna i wymaga pracy tj. zapewnienia odpowiedniej dawki ruchu, kontaktu z różnymi bodźcami, socjalizacji. Luna to wspaniały pies, który szuka świadomych opiekunów, którzy poświęcą jej czas.

Szczepienie przeciw wściekliźnie: tak
Szczepienie ogólne: tak
Chip: tak
Sterylizacja: tak

Stosunek do dzieci: POZYTYWNY
Stosunek do psów: POZYTYWNY
Stosunek do kotów: nie spawdzono

Kontakt w sprawie adopcji: 698-940-045

LUNA