Perła

To Perła. Od samego początku los jej nie rozpieszczał. Jako kilkutygodniowy szczeniak została wyrzucona w lesie. Trafiła wówczas do domu, który miał byc ostoją do końca jej życia. Miał…
Perła została odprowadzona do Punktu w lutym 2019 r. Jaki był powód oddania psa?
Z naszej perspektywy był to brak pracy z psem, ignorancja i brak odpowiedzialności, a przede wszystkim CHĘCI.
Byli opiekunowie winę zrzucają na psa. Przede wszystkim wyrosła za duża (waży już ok. 30kg). Dodatkowow była za silna, za aktywna, a opiekunowie nie mogli zajmowac się psem z różnych powodów…30 kg to zbyt dużo na miłość 
Sunia nie potrafi opanować emocji – skacze, podgryza, ma problem ze skupieniem uwagi, ciągnie na smyczy. Jest rozpuszczoną „nastolatką”, która wymaga pracy, ale przede wszystkim nawiązania „zdrowej” relacji z człowiekiem.
Perła jest diamentem, tylko nieoszlifowanym. Jest inteligentna i bardzo szybko się uczy.

Sytuacja suni jest przykładem nieprzemyślanej decyzji i to pies ponosi jej konsekwencje. Perła z ciepłego domu trafiła do boksu – zupełnie nie rozumie dlaczego.

Szukamy dla dziewczyny domu z doświadczeniem i/lub takiego, który będzie pracował ze specjalistą aby nie pogłębić dotychczasowych problemów.

Perła sięga powyżej kolana i możliwe, że jeszcze urośnie. Ma ok. roku.

Stosunek do dzieci: POZYTYWNY (ale odradzamy adopcje do domu z małymi dziećmi. Perła jest zbyt mocnym psem, który potrafi złapać za rękę z nadmiaru emocji)
Stosunek do psów: w trakcie weryfiakcji (nie panuje nad sobą)
Stosunek do kotów: (Sunia mieszkała z kotem, ale nie z każdym będzie prawidłowo funkcjonować. Potrzebujemy kota, który nie da sobie w „kaszę dmuchać”)

Szczepienie: tak
Chip: tak
Sterylizacja: w trakcie

Kontakt w sprawie adopcji: 698-940-045

Perła