Zefir

Otrzymałem imię Zefir. Jestem seniorem i prawdziwym gentleman’em  Słabo widzę, doskwierają mi bóle stawów, mam też chorą wątrobę i tarczycę.
Do Punktu trafiłem w styczniu 2019 roku, bardzo się bałem i źle czułem. Jeździłem przez kilka dni do doktora na kroplówki i zastrzyki. Wzystko cierpliwie znosiłem, nikomu nic nie powiedziałem, nie chciałem być kłopotem…
Z czasem zaczęło mi się w Punkcie podobać Przecież dostawałem jedzenie, było mi ciepło, przestawało boleć, a ciocie były dla mnie miłe.
Teraz czuję się już całkiem dobrze, dlatego trafiłem do geriatrii gdzie mam ogrzewany domek. W biurze w którym dotychczas mieszkałem, zadomowiły się dwumiesięczne, również chore szczenięta…
Bardzo lubię inne psiaki i zupełnie nie rozumiem dlaczego tak na mnie szczekają! Cieszę się wychodząc z boksu ale kiedy wszyscy krzyczą czuję się przytłoczony. Do tego nie potrafię jeszcze chodzić na smyczy – stresuje się gdy ta dziwna linka zostaje napięta. Czy nie możemy chodzić bez? Ciocie mówią, że nie, daltego uczę się jak pokonac moje lęki i całkiem dobrze mi to idzie!
Szukam domu na swoje ostatnie lata (mam nadzieje, że nie miesiace  ). Może ktoś chciałby ofiarować mi miłość? Jestem grzeczny, wolę załatwiać się na zewnątrz i nic Ci już nie poniszczę! Obiecuję!
Będę Cię kochać i witać każdego dnia aż do końca moich sił.

Szczepienie: nie (ze względu na leczenie)
Chip: w trakcie
Katsracja: nie

Stosunek do dzieci: pozytywny
Stosunek do psów: pozytywny
Stosunek do kotów: nieznany (raczej nie będzie miał z kotami kłopotu  )

Kontakt w sprawie adopcji: 698-940-045

Zefir