Adopcja wirtualna: zaadoptuj

Fafik

Taki bidulek czeka u nas na kochający dom. Fafik nie miał łatwego życia ale teraz musi być już tylko lepiej. Psiak ma zaćmę i niewiele widzi ale słuch i węch ma doskonały co pozwala mu bardzo dobrze odnaleźć się w życiu. Pierwsze tygodnie spędził schowany w budzie, dziś merda ogonem na widok człowieka ze smyczą. Fafik chętnie wychodzi na wybieg i był już nawet na spacerze!
Fafinio jest delikatny i nie ufny w pierwszych kontaktach, potrzebuje chwili by przyzwyczaić się do sytuacji i otoczenia. Złoty pies, który musi zaufać człowiekowi na nowo. Wiemy, że nie zna zasad czystości i ma około 8 lat ale nie niszczy i idealnie się sprawdzi jako psiak dla spokojnego opiekuna, który lubi pospacerować dookoła domu. Zna budę i chętnie się w niej chowa więc może własne podwórko z możliwością wejścia do domu? Czy znajdzie się dobra dusza, która go pokocha i pozwoli dożyć ostatnich dni?

Wiemy, że adopcja „takiego” psa nie będzie łatwa, skoro młode i zdrowe psiaki nadal czekają na dom w boksach.

Kochani pamiętajcie, że to tylko dzięki wam i udostępnianiu naszych postów psiaki znajdują domy. Bardzo prosimy by Fafika zobaczył cały świat! Udostępniajcie! Może gdzieś tam czeka na niego wymarzony dom!

Pies waży około 15kg i sięga poniżej kolana.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt 698-940-045.

Fafik